Rezultati

1.HMNL 2020/2021

TABLICA

# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- GR Bod
1. Olmissum 18 15 1 2 70 23 +47 46
2. Novo Vrijeme 18 11 1 6 47 32 +15 34
3. Crnica 18 9 4 5 55 57 -2 31
4. Futsal Dinamo 18 8 6 4 54 44 +10 30
5. Universitas Split 18 7 2 9 50 49 +1 23
6. Alumnus Sesvete 18 6 4 8 51 61 -10 22
7. Vrgorac 18 6 3 9 43 59 -16 21
8. Square 18 5 4 9 39 49 -10 19
9. Uspinjača Gimka 18 4 2 12 45 59 -14 14
10. Osijek Kelme 18 2 7 9 52 73 -21 13

 


 

18. KOLO
02.04.2021. 20:00

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 5 : 1 Square
02.04.2021. 20:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 5 : 0 Universitas Split
02.04.2021. 20:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 4 : 4 Futsal Dinamo
02.04.2021. 20:00

Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka 2 : 6 Osijek Kelme
02.04.2021. 20:00

Omiš, Omiš
Olmissum 7 : 2 Vrgorac

 

 

17. KOLO
26.03.2021. 20:00

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 1 : 1 Crnica
26.03.2021. 20:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 0 : 3 Olmissum
26.03.2021. 20:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 6 : 5 Uspinjača Gimka
26.03.2021. 20:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 4 : 1 Alumnus Sesvete
26.03.2021. 20:00

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 1 : 4 Novo Vrijeme

 

16. KOLO
20.03.2021. 19:00

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 3 : 1 Novo Vrijeme
20.03.2021. 20:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 2 : 2 Square
20.03.2021. 19:00

Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka 1 : 3 Universitas Split
19.03.2021. 20:00

Omiš, Omiš
Olmissum 4 : 0 Futsal Dinamo
20.03.2021. 18:30

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 6 : 2 Osijek Kelme

 

15. KOLO
12.03.2021. 18:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 6 : 6 Crnica
14.03.2021. 16:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 6 : 0 Vrgorac
12.03.2021. 20:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 3 : 4 Olmissum
12.03.2021. 17:30

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 2 : 2 Uspinjača Gimka
13.03.2021. 19:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 5 : 2 Alumnus Sesvete

 

14. KOLO
27.02.2021. 20:25

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 4 : 3 Alumnus Sesvete
27.02.2021. 19:30

Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka 0 : 2 Novo Vrijeme
26.02.2021. 20:00

Omiš, Omiš
Olmissum 3 : 2 Square
26.02.2021. 20:00

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 5 : 4 Universitas Split
26.02.2021. 18:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 3 : 3 Futsal Dinamo

 

13. KOLO
19.02.2021. 20:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 5 : 4 Crnica
19.02.2021. 18:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 6 : 2 Osijek Kelme
12.02.2021. 17:30

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 1 : 2 Vrgorac
20.02.2021. 20:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 4 : 2 Uspinjača Gimka
23.02.2021. 19:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 1 : 4 Olmissum

 

12. KOLO
13.02.2021. 19:30

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 4 : 3 Uspinjača Gimka
13.02.2021. 19:00

Dvorana Bilankuša, Solin
Olmissum 7 : 1 Alumnus Sesvete
12.02.2021. 18:15

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 4 : 0 Novo Vrijeme
12.02.2021. 20:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 3 : 3 Square
14.02.2021. 15:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 4 : 2 Universitas Split

 

11. KOLO
05.02.2021. 18:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 7 : 2 Crnica
05.02.2021. 17:30

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 3 : 3 Futsal Dinamo
06.02.2021. 18:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 2 : 2 Osijek Kelme
05.02.2021. 20:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 8 : 2 Vrgorac
05.02.2021. 18:00

Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka 0 : 3 Olmissum

 

10. KOLO
23.01.2021. 19:30

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 3 : 2 Olmissum
22.01.2021. 20:00

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 0 : 2 Uspinjača Gimka
23.01.2021. 16:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 2 : 3 Alumnus Sesvete
23.01.2021. 20:00

Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo 1 : 3 Novo Vrijeme
22.01.2021. 18:30

SC Gripe, Split
Universitas Split 3 : 2 Square

 

9. KOLO
12.12.2020. 19:00

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 5 : 0 Crnica
12.12.2020. 19:30

SC Gripe, Split
Universitas Split 1 : 2 Novo Vrijeme
12.12.2020. 19:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 3 : 1 Alumnus Sesvete
12.12.2020. 20:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 4 : 4 Uspinjača Gimka
12.12.2020. 20:00

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 0 : 1 Olmissum

 

8. KOLO
05.12.2020. 19:00

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 5 : 3 Vrgorac
05.12.2020. 20:00

Omiš, Omiš
Olmissum 8 : 2 Osijek Kelme
04.12.2020. 20:00

Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka 3 : 6 Futsal Dinamo
06.12.2020. 18:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 3 : 3 Universitas Split
04.12.2020. 18:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 3 : 1 Square

 

7. KOLO
28.11.2020. 18:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 1 : 2 Crnica
16.12.2020. 18:00

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 2 : 4 Alumnus Sesvete
27.11.2020. 20:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 3 : 1 Uspinjača Gimka
02.12.2020. 19:00

Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo 2 : 4 Olmissum
15.12.2020. 19:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme 4 : 6 Vrgorac

 

6. KOLO
20.11.2020. 20:25

Murterski škoj, Murter
Crnica 4 : 4 Osijek Kelme
21.11.2020. 17:30

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 1 : 1 Futsal Dinamo
21.11.2020. 19:00

Omiš, Omiš
Olmissum 1 : 1 Universitas Split
21.11.2020. 16:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 0 : 6 Novo Vrijeme
08.12.2020. 18:00

Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka 7 : 0 Square

 

5. KOLO
14.11.2020. 16:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 3 : 1 Crnica
01.12.2020. 18:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 2 : 1 Uspinjača Gimka
13.11.2020. 20:00

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 3 : 1 Olmissum
15.11.2020. 18:30

SC Gripe, Split
Universitas Split 5 : 3 Vrgorac
14.11.2020. 20:00

Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo 0 : 0 MNK Osijek Kelme

 

4. KOLO
24.10.2020 20:00

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 3 : 3 Futsal Dinamo
06.11.2020 18:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
MNK Osijek Kelme 5 : 1 Universitas Split
24.10.2020 18:00

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 1 : 3 Square
23.10.2020. 20:00

Omiš, Omiš
Olmissum 3 : 2 Novo Vrijeme
04.11.2020 15:30

Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka 3 : 2 Alumnus Sesvete

 

3. KOLO
16.10.2020. 20:15

Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka 3 : 5 Crnica
17.10.2020. 16:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 1 : 5 Olmissum
16.10.2020. 18:15

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 1 : 4 Vrgorac
16.10.2020. 17:30

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 4 : 1 MNK Osijek Kelme
17.10.2020. 18:00

SC Gripe, Split
Universitas Split 1 : 2 Futsal Dinamo

 

2. KOLO
10.10.2020. 20:00

Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica 3 : 2 Universitas Split
09.10.2020. 20:00

Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo 4 : 1 Square
09.10.2020. 18:00

ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
MNK Osijek Kelme 2 : 5 Novo Vrijeme
09.10.2020. 18:15

Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac 2 : 2 Alumnus Sesvete
10.10.2020. 17:00

Omiš, Omiš
Olmissum 6 : 0 Uspinjača Gimka

 

1. KOLO
03.10.2020. 19:00

Omiš, Omiš
Olmissum 4 : 0 Crnica
02.10.2020. 17:30

Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka 6 : 1 Vrgorac
03.10.2020. 16:00

SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete 7 : 4 MNK Osijek KELME
02.10.2020. 20:00

SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme 2 : 1 Futsal Dinamo
04.10.2020. 20:00

Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square 3 : 1 Universitas Split